Reference

Martina Horáková, Pivovary Staropramen s.r.o.

Obdržela jsem od Hansen & Klein kvalitní a nápadité podlahové stojany, které nám dělají na trhu dobrou službu. Oceňuji, že myslí na všechny aspekty, např. na snadné skládání stojanů, což vděčně oceňují naši obchodní zástupci.

Martina Horáková
Trade Marketing Specialist
Pivovary Staropramen s.r.o.

Foske Lof, VF Europe bvba

We worked together with H&K on our new Permanent POS items for all our retail stores in Europe. The technical drawings, execution and delivery were in time and well executed. We were surprised by their flexibility and assertiveness while working on the project. “

Foske Lof
Retail & Trade project coordinator
Wrangler EMEA

Ing. Barbora Justová, RÜTGERS Organics GmbH

Německá společnost, kterou zastupuji, je náročným zákazníkem co se týče designu a kvality provedení. V tomto ohledu se na firmu Hansen & Klein mohu vždy 100% spolehnout. Komunikace s nimi je velmi příjemná, individuálně a svědomitě přistupují k řešení ne vždy snadných zadání, jsou pružní a kreativní i při řešení urgentních požadavků.

Ing. Barbora Justová
Marketing Manager
RÜTGERS Organics GmbH

Zsolt Farkas, COTY CR s.r.o.

Velká zkušenost, spolehlivost, výborný grafický design a dobré ceny - to jsou hlavní atributy našeho dodavatele Hansen & Klein s.r.o., se kterým často a rád spolupracuji.

Zsolt Farkas
Brand manager Miss Sporty, NYC
COTY CR s.r.o.

Denisa Řezáčová, Narex s.r.o.

Spokojenost s celkovým zpracováním projektu, od prvotní detailní vizualizace, přes přesvědčivý vzorek, po konečnou bezproblémovou dodávku.

Denisa Řezáčová
Marketing services manager
Narex s.r.o.